Diskuze
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/kultura-i-sportovci-si-polepsi-radni-rozdavaji-mili
...to jsem zvědav kolik zbude na hokejbal

Super
nova profilovka :DFotky super! Dík!

Hoši platba (dresy+štulpny:
Karel - 2xdres+2xštulpny - 2044,- Kč
Mara - 2x štulpny - 690,- Kč
Jandák - 1x štulpny 345,-
Předseda (Sagi) -1x štulpny 345,-
Kašlík - 1x štulpny 345,-
Lux - 1x štulpny 345
Golča - smůla, ty buzny to zazdili
Máš je ve skříni.

chlapi schovali ste mi někdo hokejky? buzik je tam nechal
Dík za fotky Jirko, jsou fakt super!

Díky za fotky, paráda

Fotky ze soboty 21.9.2014 jsou zde: http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_SK_Jihlava_B_6_3_1_0%2C1_3%2C4_0/
Ano, tento "turnaj" nemá konkurenci!

Luxusni Bison Cup

Rozpis zápasů na novou sezónu zveřejněn.

Velikost M? To máš pro manželku?

Zdareček, kdyby ještě náhodou byla možnost objednat si ty štulpny a tričko, poprosil bych 1x štulpny #8 a tričko taktéž #8 velikost M. Děkuji.
Krygl vypadá zajímavě

Leo,to seš možná ty, ale i kdyby, stějně je nám to (bylo nám to)hovno platný!!!

Pepo už jsme přece v treninku na sezonu






Fotky super. Dle fotky číslo 275, mělo být pískáno hra se zlomenou holí a následovat 2 minuty.