Diskuze
Coze my jeste budem hrat? :O
Maci pro mě jedny z logem 74 ať mám na pár zápasů (slovy alespoň na dva)nějakou památku a focení hned v nových první utkání prosím.

Lukine, mě stačijou jedny na dvě sezony. To bejvávalo. A do manťáků už skáčeš taky spíš ty.

Já bych chtěl stulpny# 22
Bude li nový design, to bych chtěl trika XXL, XL. #44
Stará mám ještě neroztrhaná.

Míšo ja tři kusy a ty potom aspoň patery a novou helmu
.Trika by šli ale potřebuji vědět od všech kdo by chtěl a kdo ne,ať potom zas někdo nepřijde, že chce takyLukine, ty si objednej aspoň 3ks.
Máš možnost udělat ještě ty trika?já chci taky určo
87, 1ksJá chci určitě 1 pár štulpen s číslem 28, ať aspoň první střídání vypadám nepotrhaně

A za koho budeš hrát, to víš?

Čau, štulpny bych bral, jenže nevím s jakým číslem budu hrát.
Čau buzuci, pokud někdo bude chtít štulpny, nechť zde zanechá info (počet ks+číslo). Budu objednávat cca příští týden. Výroba bude trvat cca 2 měsíce. Každý si platí sám cca 330 s DPH.

Zajdu i sem

Asi zajdu

Leo volal kamoš z hokny , že hraje v pátek od 19h. na: http://www.gotobrno.cz/leto-v-centru-2014-radim-hladik-blue-effect-a-dalsi/a2707
Zdravim, chtěl bych si nechat udelat dresy s číslem 91 a aspon 2x pár štulpen, stihne se to do Bison Cupu?

Leo, bohužel nic bližšího se příští týden nekoná!





prosím si o dva páry štulpen, číslo 27