Diskuze
Už tam sou i Eagles

Už vidím opelíchané dravce

Bude jen 6 týmu na bisonu,nebo je šance že se ještě někdo přihlásí?

dik za info.. no ja neustale koukam na hokejbal mj ale tam uz strasne dlouho nenapsali nic novyho

Záruba trošku hledat!
Přihlášená mužstva k 19.7.2013 :
1. SK Jihlava (st.dorost) (CZE)
2. HBC Prešov (SVK)
3. Havana Team Skalica (SVK)
4. Zubři Přerov (CZE)
5. Goldspart Martin (SVK)
6. HSK Staré Brno (CZE)
ti co zrovna budete v brne bylo by super kdybyste zahrali bisona pls
zacina mi bejt smutno po vasich zapasech
a budem mit na navsteve jednoho fotbalistu i zaroven sportovniho fandu kterej by se taktez rad podival 
no já uvidím jestli příjdu, podle toho, jaká bude pocitová teplota přes den

Dobře Předseda

Bison Cup nebudem hrat?
Z Kladna do Mostu to není tak daleko Pepo, zvládnete oboje

Jiří asi se nemůžem účastnit protože: Finálový turnaj se koná od 24. 8. 2013 do 25. 8. 2013 a to jsme na Kladně!!!

Jen tak Tome...a Leo má pravdu, "fakt" to není daleko

A co takhle český pohár - je to taky v srpnu.
http://www.hokejbal.cz/dokumenty/cp/2013/propozice_ceskeho_poharu_2013.pdf
Není to až tak daleko já jsem pro aby se jelo.
O čem chceš debatovat?? to je jasný, že se zúčastníme ne??

Tady to zdechlo a tak pro oživení...a můžem debatovat

Mezinárodní turnaj mužů - Bison Cup 2013. Turnaj se bude konat ve dnech 31.srpna a 1. září 2013 v areálu ZŠ Kamínky v Brně - Novém Lískovci.
Začneme od srpna na hřišti.




kdo půjde na trénink všechno?