Diskuze
Robo,a co takhle rozkliknout na levé straně řádek : "Rozpis krajské soutěže mužů - 2012/2013" ?
Nevím kdy se hraje o víkendu, ale v sobotu makám.

Zdravím, nevzali jste omylem na dnešním utkání v Třebíči proti Přibyslavicím někdo černomodrý batoh LOAP? Ozvěte se mi na ajven25@centrum.cz Děkuji
eagles-glad 6:4 ,kyj-hustop 4:7 , Flyers-Okris 4:3sn , Treb- jihl 4:1

20% sleva na čepele a hokejky Fischer. kód bhs01 na www.hockey4you.cz
Je možnost jet na turnaj do Kyjova v termínu 18-19.8. v kalendáři je to provizorně daný. Přihlašte se všichni zda by jste jeli či ne, ať se podle počtu rozhodne jestli se tam přihlásit. přihlásit do 26.7.! Sagi

První seznamovací trenál 9.8. v17.30.
Zdarec už víme něco o přihlášených týmech do ligy?

Leo raději autem
http://www.super.cz/13305-muze-s-nejvetsim-penisem-na-svete-obvinili-na-letisti-ze-nese-v-
Maco ty ses ulhanej jak Horryna.

A 2:0 u autobusu to je borec ten náš Bari...a na podzim se slavně vrátí do repre a vykope postup do Brazílie,protože brazilku na pokoji prý ještě neměl...

1:0 to bylo pro Bariho až v šatně :D
skoro jsem to trefil :D
Klid zapli nebud akční já říkám 1:0 pro Bariho

cesko-portugalsko 1:5
Já jsem chtěl umřít

A já chtěl klobásu a už neměli-pokuta

JJ, páráda se vším všudy,jen to chtělo do finále, příště chci kýtu!!! HSK OLD forever





Pardon.