Diskuze
Zapli,hezký zdělení
pro ty co se na to vysrali! 
Pro ty co nebyli tak jsme vydreli 4 flek
Již je znám rozpis KýtoKap 2012. Najdete ho v kalendáři.

Výborně "PROKTORE"

Jiří paráda! To sem chtěl slyšet

V Železné růži je projektor , máme zamluvena místa přímo u plátna

Rome 17:30 už budeš opilej

Rome, to je zbytečná připomínka
v hospodě bude určitě TV 
je nějaká změna závěrečné, když je v sobotu 17:30 hokej?
super fotky-diky za ne
ty voe, ten mlýn lehne popelem.

Fotky hrubý
romantický Horry, užijte si to spolu

http://www.e-chalupy.cz/vysocina/chalupa-petrovice-ubytovani-mlyn-k-pronajmuti-4296.php
sem jedem na zavěrečnou s koňákama

Bobříno paráda ,parádní fotky, doufám že dojdeš na třetí rozhodující bitvu!
fotečky z druhého finále
https://plus.google.com/photos/118003555176135941307/albums/5742253811494958865?authkey=CJ
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150841067090676.478022.109133190675&type=3#
v Modré ústřici

v posilovně?





Parádní turnaj, všem zúčastněným díky