Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil D.Hajdová (neregistrovaný) | 05.05.2013 22:00
Pár fotek z nedělního zápasu v Hustopečích
http://foto-hajdova.rajce.idnes.cz/TJ_Argotec_Hustopece_HSK_Stare_Brno_1_10/
Osobní profil Trocka | 04.05.2013 23:23
Fotky ze zápasu HSK : Hustopeče 4.5.2013
http://hsk.rajce.idnes.cz/
Osobní profil Pepa67 | 30.04.2013 16:04
Program utkání čtvrtfinále play-off Ronhill KHbL:
http://www.hokejbalbrno.cz/aktualne/
Osobní profil Pepa67 | 23.04.2013 23:18
Kdyby někdo potřeboval ohledně klimatizace: http://www.zapakatel.cz/cs/brno/detail/id-9967--kompletni-servis-a-plneni-klimatizace-za-4
Osobní profil Pepa67 | 20.04.2013 20:51
No to je novinka Zapli,ale co takhle se nahlásit na špil?
Osobní profil Bestiální truhlář | 20.04.2013 18:46
trebic dneska vyhrala s eaglama
Osobní profil Předseda74 | 17.04.2013 9:30
Pěkně Todde konečně si užiješ s neregistrovaným radilem
Osobní profil radil (neregistrovaný) | 16.04.2013 13:40
tě prcám do ucha Todde
Osobní profil Todd | 15.04.2013 22:41
Radile, větu začínáme velkým písmenem. Dále pak jméno a příjmení také píšeme první písmeno velké prosím a celou větu pak zakončujeme tečkou. Tak šup, zkus to znovu a bez chyb ty popleto.
Osobní profil Předseda74 | 15.04.2013 17:34
Nevnášej nervozitu ,klid a mír v duši
Osobní profil radil (neregistrovaný) | 15.04.2013 16:00
dávejte si pozor na svoje osobní věci před karlem křížem, hlavně peněženky a jejich obsah
Osobní profil Předseda74 | 07.04.2013 22:11
Omlouvám se tímto všem zúčastněným jízdy s trockem za nakažení kašlíkem. Hlavně ať nemusíme odložit další zápasy na červenec a srpen.
Osobní profil Sagi | 03.04.2013 15:26
Kyjov 7.4. ve 13:00h.
Osobní profil Lukin87 | 02.04.2013 21:41
Kluci pokusil jsem se napsat borcovi z Kyjova zda to nechcou odehrát v neděli,tak napsal,že to zítra prověří a dáme hned vědět, tak mě snad neukamenujete, aspoň to nebudem honit na poslední chvíli
Osobní profil Pepa67 | 31.03.2013 22:55
jj Jiří, Ing. Dagmar Honsová Ph.D měla tentokrát 100% úspěšnost v předpovědi!!!
Osobní profil Předseda74 | 30.03.2013 16:04
A pocitová teplota taky jde +6.Asi vyšší moc Pepi.
Osobní profil Pepa67 | 30.03.2013 11:54
Už mě stím věčným překládáním zápasů vážně serete! Jaký špatný počasí? Polojasno,13 stupňů je špatné počasí? Dopravní komplikace? Ty jsou snad denním pořádku. Nedostatek rozhodčích? Do teď to jakš takš šlo,tak snad emigrovali? Asi jsi Jirko trošku přestřelil...
Osobní profil maca20 | 29.03.2013 11:54
Víkendové špíly odloženy:

http://www.hokejbalbrno.cz/aktualne/

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery