Diskuze
http://www.sport.cz/fotbal/liga-mistru/clanek/472397-video-bayeeeern--franz-straka-se-v-tv
Program utkání čtvrtfinále play-off Ronhill KHbL:
http://www.hokejbalbrno.cz/aktualne/
Kdyby někdo potřeboval ohledně klimatizace: http://www.zapakatel.cz/cs/brno/detail/id-9967--kompletni-servis-a-plneni-klimatizace-za-4
http://www.hbcslzatrebic.banda.cz/clanek/110686/hbc-slza-trebic-hsk-stare-brno/
No to je novinka Zapli,ale co takhle se nahlásit na špil?
trebic dneska vyhrala s eaglama

Pěkně Todde konečně si užiješ s neregistrovaným radilem

tě prcám do ucha Todde

Radile, větu začínáme velkým písmenem. Dále pak jméno a příjmení také píšeme první písmeno velké prosím a celou větu pak zakončujeme tečkou. Tak šup, zkus to znovu a bez chyb ty popleto.
Nevnášej nervozitu ,klid a mír v duši

dávejte si pozor na svoje osobní věci před karlem křížem, hlavně peněženky a jejich obsah

Omlouvám se tímto všem zúčastněným jízdy s trockem za nakažení kašlíkem. Hlavně ať nemusíme odložit další zápasy na červenec a srpen.

Kyjov 7.4. ve 13:00h.

Kluci pokusil jsem se napsat borcovi z Kyjova zda to nechcou odehrát v neděli,tak napsal,že to zítra prověří a dáme hned vědět, tak mě snad neukamenujete, aspoň to nebudem honit na poslední chvíli
jj Jiří, Ing. Dagmar Honsová Ph.D měla tentokrát 100% úspěšnost v předpovědi!!!

A pocitová teplota taky jde +6.Asi vyšší moc Pepi.

Už mě stím věčným překládáním zápasů vážně serete! Jaký špatný počasí? Polojasno,13 stupňů je špatné počasí? Dopravní komplikace? Ty jsou snad denním pořádku. Nedostatek rozhodčích? Do teď to jakš takš šlo,tak snad emigrovali? Asi jsi Jirko trošku přestřelil...




Pár fotek z nedělního zápasu v Hustopečích
http://foto-hajdova.rajce.idnes.cz/TJ_Argotec_Hustopece_HSK_Stare_Brno_1_10/