Diskuze
prave sem koukal na ty novy jmena posil toptrans kdyz sem si cetl ty clanky flyers (btw ten posledni zapas radsi ani neokomentovali a nedivim se jim), ja vim ze to budou super vyrovnany zapasy, to o cem sem mluvil se tykalo ciste jen tech nervu, treba ten duel s letci v brne bych bez piti asi neprezil.. v trebici sem prekvapive nebyl tak vynervovanej aji kdyz ste prohravali 4:1, sam vubec nevim cim to je takze me tu asi nikdo nepochopi. na semifinale sem taktez zvedavej a uvidime jak budou pracovat my nevyzpytatelny nervy a hlavne vase. koho byste tipli ze postoupi od vedle ? ja trebic
Pro Honza: My to víme že to nebude žádná nuda a lehký zápasy. Ba právě naopak to budou těžký zápasy. Záruba si asi něco silnějšího píchl že mluví takhle z cesty.

A diváků bylo přes 100 . Super atmosféra to by se klouzalo ach jo.

Souhlasím, těšíme se na vyrovnaný zápasy, rozhodně nic nebude jednoduchý

Whisky - SK Jihlava B, budou velice silní, jejich útok Danko, Střecha ( oba za A. Jihlavy ) posilnění o hokejistu/hokejbalistu Mandáta, dal v posledních zápasech 85% jejich gólů, jestli bude chytat Humlíček jako proti Eaglům, potom to budou pěkné a vyhecované a vyrovnané špíly.
No asi budem lehcí soupeři pro vás

olomouc a trebic sou samozrejme taky silni a budou to zajimavy zapasy, ale z tech uz me nejspis bez piti v krku nevyschne
a pocitejte s tim ze tech toptransu bude aspon 20myslel sem to jinak.. kdyz hrajete s flyers tak je to nejvetsi vzruso, sou to pro me dycky nejvetsi nervy aji kdyz je treba bez problemu porazite.. a este docela aji s eagles se dokazu pekelne vynervovat.. a bohuzel pro tyto dva jedine soupere uz sezona skoncila
No to ses trochu upsal ne. Ti soupeři kteří jsou v semifinále nejsou rozhodně nudní a budou to myslím zajímavý zápasy. Myslím že by ses jim měl omluvit.

tak tomuhle vazne nerozumim.. flyers jihlava prohrali s tema lamkama toptrans v rozhodujicim zapase 7:1, dokonce vypadavaji aji eagles takze do konce play off budou sami nudni souperi

Škoda, že Pod lékárnou asi dluží za elektriku a je tam taková tma...
Když ti tam Todde místo tataráku naserou, tak to ani nepoznáš!
A hlavně nemají TATARKU 
Beru Lékárnu, tak je prověřenej tatarák.

To musíte furt chlemtat jo a nezapomeňte si dát ještě pár cigaret. Hrozný, běžte si radši zaběhat

Ahoj, díky za odkaz na fotky

To víš Tome ,s Josefem se známe nějaký ten čtvrtek

tady to vypadá na švestičky ze zahrádky

Ok tak jsem to změnil na mlékárnu

Jiří,dík za důvěru! Největší výběr piv a možná i jídel je "Pod lékárnou" a tak dávám hlas lékárně!

Výběr hospody nechám na Josefovi - někde kde se dá najest lžicí - příbor je mě na dvě věci...




a jak sem rikal, jihlava prijede urcite v rekordni sestave takze moc dobre vite ze byste taky meli dorazit aspon v 15-20 coz u vas nebude problem, prijdu vas podporit a uz ted je to pro me napinavy tou zvedavosti jak bude semifinale vypadat