Diskuze
Já su skoro děda!? Ale je pravda,že bez těch borců z "áčka" by jste byli asi v prdeli. Jinak zdravím Jihlavu!

Trocka: no tatíci je pravda, že máme mladší tým jak vy, ale pořád ste dobří hráči, máte kvalitu..V sobotu to bude opět pěknej zápas ...At vyhraje ten lepší..
Burney, včera vás i s extraligáčema a reprezentantem porazili čtyřicetiletí tatíci. To je trochu ostuda, né ?
Jinak ti gratuluji k dnešnímu zaslouženému vítězství...

zaruba: Tak po dnešku už asi víš, jak mohli Flyers prohrát 7:1

Díky za fotky,paráda!

Fotky z 1. semifinále HSK - Whisky Bar Jihlava
http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_SK_Whisky_bar_Jihlava_5_4/
Zárubo přijď, uvidíme...

Oprava 11:45h

fakt 12:45 ? ja myslel ze driv kdyz to zacina od 14

Jasně sraz je 12:45h

Olomouc:Třebíč 3-1 a na hráče 12 proti 6 ? To mě hlava nebere.Asi si dám ještě prášek

muzu s vama zitra do jihlavy ? tatka teda nejede, predseda tvrdil ze prej nejaka sance by byla
) jinak dneska to byl od vas asi nejlepsi zapas co sem kdy videl, posledni gol od Lea rozhodl ze clanek bude :DMaca prestupuje do Trince!

http://www.youtube.com/watch?v=iubZt0SG0-Q&feature=em-hot
Luxusní práce...

Obchod nefunguje už asi rok....
Btw. na 4 lajny hrát - nesmysl
budou to pěkný zápasy. Doufám, že na nás dorazí zase nějaká ta cca stovka lidí. Pánové, menší dotaz: Míčky se tam budou dát v sobotu koupit? Moc jich nám ted nezbylo :D nevím jak tam funguje ten obchodTakový poraženecký kecy jako má Šeba mám nejraději! Uděláme("snad")vše pro postup a pokud bude soupeř lepší, tak mu pogratulujem,vezmem metál za 3.místo a jdem se vožrat!

Na zápasech jihlavského derby jsem se byl osobně podívat. Super hokejbal a na všechny 3 zápasy přišlo přes 100 lidí, což se nevidí ani v extralize! Kulisa byla možná tak velká, že se jednalo právě o derby, ale třeba bude stejná i v semifinále tento víkend. V Brně chodí na hokejbal max 10 lidí což je ostuda ... Podle mého názoru bude mít Brno určitě btěžkého soupeře. Ve finále bude Třebíč ...
Co tady píšete za nesmysly,tento týden končíme 0:2.Příští pátek závěrečná.




To napsal Trocka že ste 40 cátníci já ne :-)jo jenže ty borci z áčka jsou každý rok nedílnou součástí týmu na playoff, takže je to tak i potřeba brát..Pak jsou zase týmy, kteří mají na playoff hokejisti to si holt dnes v hokejbale nevybereš:-) i v hokejbalové exttralize to tak funguje..Tak doufám, že v sobotu vyjde počasí a přijdou v Brně taky diváci už konečně :-)