Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Bart (neregistrovaný) | 12.05.2013 22:00
To napsal Trocka že ste 40 cátníci já ne :-)jo jenže ty borci z áčka jsou každý rok nedílnou součástí týmu na playoff, takže je to tak i potřeba brát..Pak jsou zase týmy, kteří mají na playoff hokejisti to si holt dnes v hokejbale nevybereš:-) i v hokejbalové exttralize to tak funguje..Tak doufám, že v sobotu vyjde počasí a přijdou v Brně taky diváci už konečně :-)
Osobní profil Pepa67 | 12.05.2013 21:18
Já su skoro děda!? Ale je pravda,že bez těch borců z "áčka" by jste byli asi v prdeli. Jinak zdravím Jihlavu!
Osobní profil Bárt (neregistrovaný) | 12.05.2013 21:04
Trocka: no tatíci je pravda, že máme mladší tým jak vy, ale pořád ste dobří hráči, máte kvalitu..V sobotu to bude opět pěknej zápas ...At vyhraje ten lepší..
Osobní profil Trocka | 12.05.2013 20:03
Burney, včera vás i s extraligáčema a reprezentantem porazili čtyřicetiletí tatíci. To je trochu ostuda, né ?
Jinak ti gratuluji k dnešnímu zaslouženému vítězství...
Osobní profil Burney (neregistrovaný) | 12.05.2013 18:28
zaruba: Tak po dnešku už asi víš, jak mohli Flyers prohrát 7:1
Osobní profil Pepa67 | 12.05.2013 10:44
Díky za fotky,paráda!
Osobní profil Trocka | 12.05.2013 8:32
Fotky z 1. semifinále HSK - Whisky Bar Jihlava
http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_SK_Whisky_bar_Jihlava_5_4/
Osobní profil Trocka | 12.05.2013 8:27
Zárubo přijď, uvidíme...
Osobní profil Sagi | 11.05.2013 23:12
Oprava 11:45h
Osobní profil zaruba (neregistrovaný) | 11.05.2013 22:38
fakt 12:45 ? ja myslel ze driv kdyz to zacina od 14
Osobní profil Sagi | 11.05.2013 22:31
Jasně sraz je 12:45h
Osobní profil Předseda74 | 11.05.2013 22:31
Olomouc:Třebíč 3-1 a na hráče 12 proti 6 ? To mě hlava nebere.Asi si dám ještě prášek
Osobní profil zaruba (neregistrovaný) | 11.05.2013 22:16
muzu s vama zitra do jihlavy ? tatka teda nejede, predseda tvrdil ze prej nejaka sance by byla ) jinak dneska to byl od vas asi nejlepsi zapas co sem kdy videl, posledni gol od Lea rozhodl ze clanek bude :D
Osobní profil Bestiální truhlář | 11.05.2013 21:02
Maca prestupuje do Trince!
Osobní profil Předseda74 | 10.05.2013 19:16
http://www.youtube.com/watch?v=iubZt0SG0-Q&feature=em-hot
Luxusní práce...
Osobní profil Tomas 28 | 10.05.2013 7:31
Obchod nefunguje už asi rok....
Osobní profil Burney (neregistrovaný) | 09.05.2013 17:32
Btw. na 4 lajny hrát - nesmysl budou to pěkný zápasy. Doufám, že na nás dorazí zase nějaká ta cca stovka lidí. Pánové, menší dotaz: Míčky se tam budou dát v sobotu koupit? Moc jich nám ted nezbylo :D nevím jak tam funguje ten obchod
Osobní profil Pepa67 | 09.05.2013 16:37
Takový poraženecký kecy jako má Šeba mám nejraději! Uděláme("snad")vše pro postup a pokud bude soupeř lepší, tak mu pogratulujem,vezmem metál za 3.místo a jdem se vožrat!
Osobní profil Filda (neregistrovaný) | 09.05.2013 16:23
Na zápasech jihlavského derby jsem se byl osobně podívat. Super hokejbal a na všechny 3 zápasy přišlo přes 100 lidí, což se nevidí ani v extralize! Kulisa byla možná tak velká, že se jednalo právě o derby, ale třeba bude stejná i v semifinále tento víkend. V Brně chodí na hokejbal max 10 lidí což je ostuda ... Podle mého názoru bude mít Brno určitě btěžkého soupeře. Ve finále bude Třebíč ...
Osobní profil Šeba | 09.05.2013 13:53
Co tady píšete za nesmysly,tento týden končíme 0:2.Příští pátek závěrečná.

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery