Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Fotoreport | 28.09.2013 21:16
Fotky ze zápasu s Třebíčí: http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_HBC_Slza_Trebic_2_1_1_0%2C1_0%2C0_1/
Osobní profil Předseda74 | 28.09.2013 9:53
Mám jen samé nové.Starý věci nenosím.
Osobní profil Lukas45 | 27.09.2013 20:03
Chlapy nemate prosim Vas nejake stare veci z vystroje, co jiz nepouzivate? Potrebuji na srando hokej ve skole..diky
Osobní profil Todd | 15.09.2013 21:02
Každopádně je to šikula.
Osobní profil Předseda74 | 15.09.2013 15:45
Robo dobrý ,ale já mám problem se udržet na nohách ,když je na place jeden míček natož asi 5000
Osobní profil Pepa67 | 15.09.2013 14:30
Robo, je to pěkný, ale mám dojem, že by se při trenále pár lidí přizabilo!
Osobní profil Pepa67 | 15.09.2013 14:28
Fotky super, díky!
Osobní profil Trocka | 15.09.2013 12:38
Díky, za fotky, Jirko! Opět se povedly
Osobní profil Fotoreport | 14.09.2013 21:57
Pokud bude ze strany hráčů zájem a budu-li mít dostatek času, budu fotky ze zápasů, stejně jako v minulém ročníku, zveřejňovat na adrese http://hsk.rajce.idnes.cz/ Snímky ze 14.9.2013 už tam jsou vloženy.
Osobní profil Todd | 14.09.2013 18:25
Zkusíme to na trenále?

http://www.youtube.com/watch?v=REAqCB9vfbU
Osobní profil Trocka | 28.08.2013 12:01
Jo, jo bylo to docela fajn. Škoda, že nás nebylo víc, mohli jsme uhrát lepší umístění, ale i tak, jsme odehráli slušná utkání i proti reprezentantům!!
Osobní profil Golča | 27.08.2013 8:37
Tak Trocka to bych aji čekal.. ten měl střeleckou už ve čtvrtek na trenále
Osobní profil Pepa67 | 26.08.2013 22:12
Jo a abych nezapomněl na Trocky st.,ten se stal nejlepším střelcem HSK na turnaji!
Osobní profil Pepa67 | 26.08.2013 22:06
Všem kdo se zúčastnil veteránského turnaje patří velký dík, zvláště mladým kteří to pěkně oběhali i za nás dědky! Výborně se předvedl i náš gólman "Horáček", který nás dlouho držel nadostřel...No jo repre trenér Kadlec dělá divy!
Osobní profil maca20 | 16.08.2013 8:35
Obsah článku opravdu hustej, jen si říkám zda radši nezůstat doma Ale když gouli nepustí góla, nemůžeme prohrát
Osobní profil Brno (neregistrovaný) | 12.08.2013 16:40
http://www.youtube.com/watch?v=pwRe0IaT5tM nej je Hubas
Osobní profil Trocka | 04.08.2013 13:14
Námět do diskuze: Nedáme si před turnajem nějakej trenál s tenisákem ?
Osobní profil karlos | 01.08.2013 16:08
Takže já a David
Osobní profil Tomas 28 | 01.08.2013 14:41
asi jen mladí.... to já už dávno nejsem

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery