Diskuze
Pepa: K tomu, aby byl potrestán někdo z Třebíčáků (hrajících za Eagles) by bylo potřeba, abysme je napráskali (vznesli podnět k disciplinární komisi), jako oni nás. Kdybychom to udělali, je vysoká pravděpodobnost, že na základě zjištění odvolací komise dostanou taky flastr jako prase (informace vedení LK). Ale upřímně řečeno, představa, že bychom se dostali na úroveň těch ubožáků, mě vůbec neláká .... Docela si zakládám na tom, že HSK zatím vždycky vítězil na hřišti!!!
Plecko: Podle mých informací je problém v tom, že vedení naší ligy nedostává ze svazu rozpisy pořádaných turnajů, a tak nikdo zprvu netušil, že se v neděli na hřišti v Brně něco hraje. Ozvali se, až byl vypsán termín na náš zápas. Takže tak...
Chlapi, jen takový stručný dotaz. Proč se hýbe s těmi termíny? Jednou neděle, pak sobota.
Je to sice lepší, ale.....Troci a někdo z těch venkovanů z Třebíče asi potrestán nebyl, že?

Golča má snížený trest na 3 zápasy + 1500,-Kč.
pristi rok budou hrat soutez 4 tymy-to je slusny budem s kazdym hrat 18x :D
Zapli nesekl
...sem slušnej hráč. Jinak existuje nějaký důvod, že se to takhle protahuje. V nedělu už mohl být konec
.Jojo je to tak.

To je pravda,že hrajete až v neděli 10.5. v 11 hod.doma?
(vyčteno z Dostálových stránek) 
Maro ta posledni fotka jak mas naprehnuto-sekl jsi toho po...nyho Trebicaka? :D
foto z druhého zápasu
http://at-photo.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_MAC_Eagles_Brno_4_2/
Dobře "Žid", tak to má být, tak je to správně!!!
V sobotu sem tam......zid


Ademh, prosím tě, tady nikdo nepláče nad rozhodčími, vlastně pláče, protože to co chlapci v pruhovaném předvádí nejenom tuto sezonu je žalostná kapitola sama o sobě! Hlavně, že pan Dostál dělá nějakou anketu o nasazováním rozhodčích z vyšších soutěží v utkáních play-off MHbL! Asi si ji zapomněl přečíst! Tady se spíše pláče nad trestem vyšším než dostal Ryan Hollweg za úmyslný faul!!! A trest jen pro jednu stranu? Tady to zavání korupcí a pánům na disciplinárce asi došly love, když dali Golčovy takový flastr!!!

Jak se říká Ademh taaak urcitee
nevím kdo byl plakát ale ..Jednou nejdou rozhodčí na ruku HSK a ti to hned neunáší! Směsné! Vůbec nevím, co tu řešíte, pan Holub si dlouhodobě koledoval o disciplinární trest, tak ho konečně dostal. Tak nebrečte furt!
Adi se kluci řídí heslem nepraskam ale hlásit se to musí.
To me fakt baví toto, místo toho aby zkousli že prohráli zase pláčou ale bohužel tentokrát se našel někdo kdo je poslouchá. Je to hodně smutný že se snížili k tomu chovat se jak moje 4 léta neter která taky všechno praska. Ale
Leo a Maro27,dík za narážky a vysvětlení...od houpacího koně bych čekal víc, sorry hoši, že sem napsal co sem viděl




Borci kurňa napište někdo komentář k těm fotkám (jestli se líbily nebo stály za prd) nebo s Andělkou nevydržím