Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Trocka | 06.05.2015 18:18
Borci kurňa napište někdo komentář k těm fotkám (jestli se líbily nebo stály za prd) nebo s Andělkou nevydržím
Osobní profil Trocka | 06.05.2015 18:16
Pepa: K tomu, aby byl potrestán někdo z Třebíčáků (hrajících za Eagles) by bylo potřeba, abysme je napráskali (vznesli podnět k disciplinární komisi), jako oni nás. Kdybychom to udělali, je vysoká pravděpodobnost, že na základě zjištění odvolací komise dostanou taky flastr jako prase (informace vedení LK). Ale upřímně řečeno, představa, že bychom se dostali na úroveň těch ubožáků, mě vůbec neláká .... Docela si zakládám na tom, že HSK zatím vždycky vítězil na hřišti!!!

Plecko: Podle mých informací je problém v tom, že vedení naší ligy nedostává ze svazu rozpisy pořádaných turnajů, a tak nikdo zprvu netušil, že se v neděli na hřišti v Brně něco hraje. Ozvali se, až byl vypsán termín na náš zápas. Takže tak...
Osobní profil Plecko (neregistrovaný) | 06.05.2015 17:17
Chlapi, jen takový stručný dotaz. Proč se hýbe s těmi termíny? Jednou neděle, pak sobota.
Osobní profil Pepa67 | 06.05.2015 17:01
Je to sice lepší, ale.....Troci a někdo z těch venkovanů z Třebíče asi potrestán nebyl, že?
Osobní profil Trocka | 06.05.2015 12:26
Golča má snížený trest na 3 zápasy + 1500,-Kč.
Osobní profil Bestiální truhlář | 05.05.2015 20:36
pristi rok budou hrat soutez 4 tymy-to je slusny budem s kazdym hrat 18x :D
Osobní profil Mara27 | 05.05.2015 18:28
Zapli nesekl ...sem slušnej hráč. Jinak existuje nějaký důvod, že se to takhle protahuje. V nedělu už mohl být konec .
Osobní profil Sagi | 05.05.2015 16:19
Jojo je to tak.
Osobní profil Pepa67 | 05.05.2015 16:06
To je pravda,že hrajete až v neděli 10.5. v 11 hod.doma? (vyčteno z Dostálových stránek)
Osobní profil Bestiální truhlář | 03.05.2015 23:42
Maro ta posledni fotka jak mas naprehnuto-sekl jsi toho po...nyho Trebicaka? :D
Osobní profil Pepa67 | 01.05.2015 23:01
Dobře "Žid", tak to má být, tak je to správně!!!
Osobní profil tom78 (neregistrovaný) | 01.05.2015 11:22
V sobotu sem tam......zid
Osobní profil tom78 (neregistrovaný) | 01.05.2015 11:21
Osobní profil Pepa67 | 29.04.2015 16:55
Ademh, prosím tě, tady nikdo nepláče nad rozhodčími, vlastně pláče, protože to co chlapci v pruhovaném předvádí nejenom tuto sezonu je žalostná kapitola sama o sobě! Hlavně, že pan Dostál dělá nějakou anketu o nasazováním rozhodčích z vyšších soutěží v utkáních play-off MHbL! Asi si ji zapomněl přečíst! Tady se spíše pláče nad trestem vyšším než dostal Ryan Hollweg za úmyslný faul!!! A trest jen pro jednu stranu? Tady to zavání korupcí a pánům na disciplinárce asi došly love, když dali Golčovy takový flastr!!!
Osobní profil mladej | 29.04.2015 15:51
Jak se říká Ademh taaak urcitee nevím kdo byl plakát ale ..
Osobní profil Ademh (neregistrovaný) | 29.04.2015 15:36
Jednou nejdou rozhodčí na ruku HSK a ti to hned neunáší! Směsné! Vůbec nevím, co tu řešíte, pan Holub si dlouhodobě koledoval o disciplinární trest, tak ho konečně dostal. Tak nebrečte furt!
Osobní profil mladej | 29.04.2015 11:19
Adi se kluci řídí heslem nepraskam ale hlásit se to musí.
Osobní profil mladej | 29.04.2015 11:19
To me fakt baví toto, místo toho aby zkousli že prohráli zase pláčou ale bohužel tentokrát se našel někdo kdo je poslouchá. Je to hodně smutný že se snížili k tomu chovat se jak moje 4 léta neter která taky všechno praska. Ale
Osobní profil Pítr (neregistrovaný) | 28.04.2015 21:38
Leo a Maro27,dík za narážky a vysvětlení...od houpacího koně bych čekal víc, sorry hoši, že sem napsal co sem viděl

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery